Logowanie

Step Pick: Beg Lepes. Sprawdź utwór „Piąte piętro” na #SRTV!

Step Records przedstawia drugi teledysk zrealizowany w ramach swojej akcji Pick. Obraz powstał do numeru "Piąte Piętro" Beg Lepesa. Za jego produkcję odpowiada Infiltrata, a realizacją video zajęła się ekipa Distort Media.

Beg Lepes to 20-letni raper pochodzący z Prudnika. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął trzy lata temu i od tej pory cały czas szlifuje umiejętności, rozgrzewając publikę podczas grania supportów w całym kraju. Jak mówi sam artysta: "W twórczości dużą wagę przywiązuję do warstwy lirycznej, jednak nie zapominam o technice i stylu". "Piąte Piętro" to pierwszy singiel z jego nadchodzącego albumu "Zjednoczone Stany". Tytuł kawałka nie jest przypadkowy, bowiem Fifth Storey Crew to nazwa ekipy, która razem z Lepesem buja tłumami na koncertach.

Następny zawodnik w ramach Step Pick zostanie ujawniony za dwa tygodnie. Jeżeli Wy jesteście zainteresowani wzięciem udziału w akcji to swoje zgłoszenia w postaci 4, 5 niepublikowanych dotąd numerów możecie cały czas słać na adres pick@steprecords.pl!

Akcję wspierają: CGM, Glamrap.pl, Popkiller.pl i Preorder.pl!


Facebook

Śledź nas poza stroną

YouTube

Wszystkie klipy pod ręką

Poprzednie Następne