Logowanie

Sulin


Sulin, właściwie Oskar Szymborski (ur. 10 stycznia 1993 w Żaganiu) – Polski raper, zaczął nagrywać w 2009 roku. Powiązany był z takimi składani jak: SWK Records, PHW Projekt, Upojeni. Przełomem w karierze Sulina był rok 2011, kiedy to raper wziął udział w cyklu Pompuj Rap, gdzie dograł się do kawałka Piha wraz z innymi młodymi muzykami. Od tego momentu Sulin stał się znany na polskiej scenie hip-hopowej. 14 maja 2012 roku dołączył do wytwórni Step Records.

Raper udostępnił swoje pierwsze oficjalne solo za darmo w internecie. Płyta "Jeden w maratonie" pojawiła się 28 czerwca i jest do pobrania na stronie Step Records (pobierz tutaj).

19 listopada pojawił się klip do numeru "Wśród Idoli", który zapowiadał nadchodzące solo Sulina. Debiutancki krążek "Taksydermia" pojawił się nakładem Step Records 29 maja 2015. W ponad rok od premiery zdążył zyskać status "złota". 

25 listopada 2016 to data premiery kolejnego solo rapera z Żagania. Album promuje między innymi tytułowy singiel "Ponad tym" oraz świetnie przyjęty przez fanów "Lubię spadać".   

Poprzednie Następne